Facebook Youtube PZKS

Spotkanie Absolwentów - online


31.01.2021

W miniony czwartek, 28 stycznia z zaproszenia na Kolędowanie Absolwentów w obowiązującej formie on-line mogli skorzystać Alicja, Marta, Paweł, Przemek i Marta wraz z Rodzicami. Połączyła się z nami P. Magda – Wychowawczyni, a także grono OR(e)W(owskich) Fanów.
Naszych Miłych gości powitała Dyrektor ORW- Pani Marzanna Dróżdż. Słowo wstępne przekazała Pani Katechetka Mariola. Wejście na wizję wywołało sporo emocji, wzruszeń i łez, po obu stronach. Nie mogliśmy się nacieszyć swoją obecnością i to nic, że zdalną. O oprawę spotkania i prowadzenie zadbały Panie Mariola Gozdowska i Marlena Konkol.
Włączyliśmy "maszynę losującą", z której to po wyciągnięciu i otwarciu losu czytaliśmy numer kolędy lub osobę. Zadaniem naszych gości było opowiedzenie o swojej ulubionej potrawie świątecznej. Ummm, ich zapach unosił się w powietrzu i niemal czuliśmy smak. Każdy z uczestników miał przydzielony kolorowy dzwonek, który udzielał głosu. Wkrótce zamieścimy wszystkie przepisy. Tak więc było świątecznie i sensorycznie. Mamy wymieniały się jeszcze dłuuuugo swoimi doświadczeniami, troskami i radościami. Było też kilka cennych porad. Tak zawiązana grupa, zostanie Grupą Wsparcia już na zawsze. Mamy nadzieję, że inne Mamy - Rodzice wkrótce będą mogli dołączyć. Serdecznie pozdrawiamy, Wszystkich Naszych Absolwentów i Ich Rodziny, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Organizatorki Kolędowego spotkania Pani Mariola i Pani Marlena.